English
Uyar Holding

1978 yılında kurulan Uyar Holding, günümüzde 7 farklı sektörde, 6 şirket, 5 üretim tesisi ve 1.300'u aşkın çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

%100 Türk sermayesi ile yatırımlarına devam eden Uyar Holding; butik ve lüks oteller zinciri, savunma sanayi, dekorasyon, teknik tekstil, ambalaj, gıda sektörleri ve dağıtım kanalında bilgi birikimini yoğunlaştırmaktadır.

Faaliyette bulunduğu her sektörde müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutan Uyar Holding, özellikle savunma sanayi sektöründe yaptığı milli yatırımlar ile Türkiye’nin dışa bağımlılığı en aza indirmeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda Türkiye’de balistik alanda ilk akredite laboratuvara sahip olmuştur. Yüksek teknolojik malzemelerden askeri, profesyonel ve sivil kullanım için çeşitli koruyucu balistik kompozit ürünler, performans arttırıcı giyim eşyaları ve teçhizat üretmektedir. Teknik tekstil konusunda ileri teknolojileri resmi ve sivil kullanıcılara en üst kalite de sunmaktadır. Dünyada balistik ve tekstilde ulaşıldığı noktada, işlevselliğin estetikle birlikte iç içe işlenmesi ve yoğun Ar-Ge çalışmaları ile savunma sanayine öncülük etmektedir.

Gıda üretiminde entegre bir üretim tesisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Uyar Holding; dünya standartlarındaki üretim tesislerinde, yenilikçi teknolojik yatırımları, tecrübeli ve dinamik Ar-Ge uzmanları ile buzdolabı gerektirmeden ortam koşullarında uzun süre dayanabilen hazır yemekler ve konserve ürünler ile askeri, endüstriyel ve perakende tüketimine yönelik gıda çözümleri sunmaktadır. Unlu mamullerde; ekmek üretimini kendi bünyesinde özel taş fırınlar ile gerçekleştirerek, sandviçleri ve ekmek çeşitlerindeki farkını her zaman ortaya koymaktadır. Hazır yemek, konserve ve unlu mamullerdeki ürün grupları haricinde endüstriyel toz ürün grupları ile de katering ve horeka sektöründe önemli bir üretici olarak yerini korumaktadır.

Hizmet sektöründe; gerek butik oteller zinciri gerekse iş oteli konseptlerin de her zaman tutku ile misafirperverliğini ön planda tutan bir hizmet anlayışı sunmaktadır.